Doświadczenie

Firmę tworzą ludzie. Ludzie którzy posiadają różne ścieżki kariery, ludzie którzy w swoim dorobku mogą pochwalić się realizacją takich projektów jak sterowanie maszyną do kawy firmy Jura poprzez aplikacje na telefon, systemami sterowania bramkami dostępowymi w budynku Philipsa w Austrii, czy systemy monitorowania lini produkcyjnych.

Obserwacja

Gdy tworzyliśmy kolejną wspaniałą aplikację wspierającą biznes, zaczęliśmy zauważać pewne prawidłowości. Oto kolejna aplikacja wymagająca logowania i funkcjonalności odzyskiwania zapomnianego hasła, kolejna aplikacją wyświetlająca dane w tabelce i wymagająca wpisania informacji w wyświetlany formularz, kolejna aplikacja w której użytkownik chce wgrać pliki lub wyeksportować do Excela zawartość aktualnie wyświetlanej tabelki.

Framework

W pewnym momencie narodziła się idea frameworku. Zamiast za każdym razem tworzyć wszystko od zera, czemu by nie użyć klocków. Aplikacje zbudowane o nasz framework korzystają z „klocków funkcjonalnościowych” dostarczanych przez framework. Dzięki temu składamy aplikacje z gotowych komponentów oraz raz dodana funkcjonalność do framworku może być użyta w innych aplikacjach. Nie tworzymy już od zera, korzystamy z inteligentnego narzędzia!

©2017 Sinnotech